- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner SACHMANN
- ›
- CNC fresemaskiner SACHMANN T10GP
CNC fresemaskin SACHMANN T10GP
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 2003 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 2200 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 710 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 3000 kg |
| Power of spindeldisken | 15 kW |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 2000 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1075 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |














































