- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner SCM
- ›
- CNC fresemaskiner SCM Routomat 2CU
CNC fresemaskin SCM Routomat 2CU
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1989 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Inventar nummer | 14956 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 2600 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1300 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 2500 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1250 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 250 mm |
| Totale kraftbehovet | 11 kW |
Utstyr | |
|---|---|
| BOSCH CC100 | |















































