- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner STYLE
- ›
- CNC fresemaskiner STYLE BT 1500 E
CNC fresemaskin STYLE BT 1500 E
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2012 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 6422 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1850 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 610 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1500 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 650 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 600 mm |
| Maskinhøyde | 2500 mm |
| Maskinlengde | 3100 mm |
| Maskin bredde | 2300 mm |
| Maskinens vekt | 5.3 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |













































