- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner Wagner
- ›
- CNC fresemaskiner Wagner DPM
CNC fresemaskin Wagner DPM
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1998 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1370 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 355 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 450 kg |
| Power of spindeldisken | 3.7 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 2 stk |
| Antall synkrone aksler | 3 stk |
| Minimum rotasjonshastighet på den vertikale spindel | 70 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 3600 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 745 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 500 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 500 mm |
| Totale kraftbehovet | 4 kW |
| Maskinens vekt | 2.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| South Western Industries Proto Trak A.G.E. 3 | |
| RS-tilkobling | |
| Svingkrans (2 akse) | |
| CNC vertikale hodet - synkrone aksen | |
| Quill fôr | |
| Sentralsmøring | |
| Flytende kjølesystem | |
| Teknisk dokumentasjon | |
| CE-erklæringen | |













































