- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC fresemaskiner
- ›
- CNC fresemaskiner ZAYER
- ›
- CNC fresemaskiner ZAYER 3000 BF3
CNC fresemaskin ZAYER 3000 BF3
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Spania |
| Byggeår | 1992 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Utvidet betalingsperiode |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 300 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 800 mm |
| Power of spindeldisken | 26 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 1800 1/min |
| Maskinhøyde | 3100 mm |
| Maskinlengde | 6580 mm |
| Maskinens vekt | 12 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FAGOR 8035 | |















































