- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC heavy duty dreiebenk
- ›
- CNC heavy duty dreiebenk SAFOP
- ›
- CNC heavy duty dreiebenk SAFOP LEONARD 70CNC-B
CNC heavy duty dreiebenk SAFOP LEONARD 70CNC-B
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1992 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Slå diameter over seng (max) | 2000 mm |
| Slå Diameter over tverrsleide (maks) | 1600 mm |
| Minimum roterende hastigheten på hovedspindelen | 50 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 2200 1/min |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
| Totale kraftbehovet | 137 kW |
Utstyr | |
|---|---|
| Siemens 880T | |
| CNC-teknologi sykluser | |
| Flytende kjølesystem | |
| Teknisk dokumentasjon | |















































