- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter CINCINNATI
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter CINCINNATI GEMINEX H 5-800 MT
CNC horisontalt maskineringssenter CINCINNATI GEMINEX H 5-800 MT
| Kategori | CNC fresemaskiner og maskineringssentre CINCINNATI › |
| Produsent | CINCINNATI › |
ARCHIVED annonse
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 2003 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 12090 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1000.8 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1000.8 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 1270.1 kg |
| Power of spindeldisken | 29.8 kW |
| Antall verktøy i magasinet | 120 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 6000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1549.4 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1214.1 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1198.9 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 400.1 mm/s |
| Maksimum mating i Y-aksen | 400.1 mm/s |
| Maksimum mating i Z-aksen | 400.1 mm/s |
| Totale kraftbehovet | 42.5 kW |
Utstyr | |
|---|---|
| ACRAMATIC 2100 | |
| Rotary arbeidsbord | |











































