- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter DECKEL MAHO
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter DECKEL MAHO DMC 80 H
CNC horisontalt maskineringssenter DECKEL MAHO DMC 80 H
| Kategori | CNC fresemaskiner og maskineringssentre DECKEL MAHO › |
| Produsent | DECKEL MAHO › |
ARCHIVED annonse
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2000 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | Maskin unplugged |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 630 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 500 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 500 kg |
| Antall CNC styrte aksler | 4 stk |
| Antall verktøy i magasinet | 40 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 6000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 800 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 710 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 710 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 4000 mm/s |
| Maksimum mating i Y-aksen | 4000 mm/s |
| Maksimum mating i Z-aksen | 4000 mm/s |
| Totale kraftbehovet | 80 kW |
| Maskinhøyde | 2700 mm |
| Maskinlengde | 5200 mm |
| Maskin bredde | 2400 mm |
| Maskinens vekt | 15.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS 840D | |
| Rotary arbeidsbord | |
| Flytende kjølesystem | |
| Belysning | |
| Teknisk dokumentasjon | |






















































