- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter DMG MORI
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter DMG MORI NHX 6300
CNC horisontalt maskineringssenter DMG MORI NHX 6300
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2018 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 1500 kg |
| Antall CNC styrte aksler | 4 stk |
| Antall synkrone aksler | 4 stk |
| Antall verktøy i magasinet | 60 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 8000 1/min |
| Minste avstand fra bordet til spindel aksen | 100 mm |
| Maksimal avstand fra bordet til spindel aksen | 1000 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 60000 mm/s |
| Maksimum mating i Y-aksen | 60000 mm/s |
| Maksimum mating i Z-aksen | 60000 mm/s |
| Antall rotorhastighet på spindelen | 1 stk |
Utstyr | |
|---|---|
| DMG MORI ERGOline | |
| Teknisk dokumentasjon | |

























































