- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter EXCEL
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter EXCEL HMC 400 T 56
CNC horisontalt maskineringssenter EXCEL HMC 400 T 56
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1999 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 400.1 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 400.1 mm |
| Power of spindeldisken | 14.9 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 4 stk |
| Antall verktøy i magasinet | 56 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 12000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 609.6 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 449.6 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 508 mm |
| Maskinens vekt | 9 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC 21 M | |

















































