- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter FRITZ WERNER
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter FRITZ WERNER TC 800
CNC horisontalt maskineringssenter FRITZ WERNER TC 800
| Kategori | CNC fresemaskiner og maskineringssentre FRITZ WERNER › |
| Produsent | FRITZ WERNER › |
ARCHIVED annonse
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1991 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 2000 kg |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 4500 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1600 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1100 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| Siemens 840 D Power Line | |












































