- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter HELLER
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter HELLER H 2000
CNC horisontalt maskineringssenter HELLER H 2000
| Nettopris | 2918447 NOK |
| Lokal skatt (MVA) | 23 % |
| Firmanavn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresse | Wita Stwosza 18/13 |
| By | Jelenia Góra |
| Post-kode | 58-560 |
| region | |
| Land | Polen |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategori | CNC fresemaskiner og maskineringssentre HELLER › |
| Produsent | HELLER › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2022 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 800 kg |
| Power of spindeldisken | 45 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 4 stk |
| Antall verktøy i magasinet | 80 stk |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 5 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 16000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 630 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 630 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 630 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 1333.3 mm/s |
| Maksimum mating i Y-aksen | 1333.3 mm/s |
| Maksimum mating i Z-aksen | 1500 mm/s |
| Maskinhøyde | 3400 mm |
| Maskinlengde | 6300 mm |
| Maskin bredde | 2950 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840D SL | |
| Pall veksler | |
| Rotary arbeidsbord | |
| CNC dreiebord - indeksert aksen | |
| Sentralsmøring | |
| Flytende kjølesystem | |
| Teknisk dokumentasjon | |




















































