- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter MAKINO
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter MAKINO A 88 HMC
CNC horisontalt maskineringssenter MAKINO A 88 HMC
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 2003 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 627.4 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 627.4 mm |
| Power of spindeldisken | 29.8 kW |
| Antall verktøy i magasinet | 40 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 10000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 896.6 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 797.6 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 967.7 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC PRO 3 | |
| Flytende kjølesystem | |













































