- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter MITSUI SEIKI
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter MITSUI SEIKI HJ -100 A
CNC horisontalt maskineringssenter MITSUI SEIKI HJ -100 A
| Kategori | CNC fresemaskiner og maskineringssentre MITSUI SEIKI › |
| Produsent | MITSUI SEIKI › |
ARCHIVED annonse
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1999 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 800.1 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 800.1 mm |
| Antall verktøy i magasinet | 240 stk |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 15 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 8000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1574.8 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1016 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1219.2 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC 15-M | |
| Flytende kjølesystem | |













































