- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter MITSUI SEIKI
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter MITSUI SEIKI HT3A
CNC horisontalt maskineringssenter MITSUI SEIKI HT3A
| Kategori | CNC fresemaskiner og maskineringssentre MITSUI SEIKI › |
| Produsent | MITSUI SEIKI › |
ARCHIVED annonse
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1996 |
| Garanti | Garanti boot |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - betales separat |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 5 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 400 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 400 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 550 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 500 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 500 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| Fanuc 15m | |
| Teknisk dokumentasjon | |




















































