- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter OKUMA
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter OKUMA MU-10000H
CNC horisontalt maskineringssenter OKUMA MU-10000H
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Frankrike |
| Byggeår | 2015 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1000 mm |
| Power of spindeldisken | 40 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 5 stk |
| Antall synkrone aksler | 5 stk |
| Antall verktøy i magasinet | 129 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 4500 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1550 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1600 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1650 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 42000 mm/s |
| Maksimum mating i Y-aksen | 42000 mm/s |
| Maksimum mating i Z-aksen | 42000 mm/s |
Utstyr | |
|---|---|
| OKUMA OSP-P300M-H | |
| RS-tilkobling | |
| USB-tilkobling | |
| Ethernet (LAN) | |
| Elektronisk rattet for manuell betjening | |
| Inverter styrer spindelhastighet | |
| Glatt justering av spindelhastighet | |
| Pall veksler | |
| Vippe arbeidsbord | |
| Rotary arbeidsbord | |
| CNC dreiebord - indeksert aksen | |
| CNC dreiebord - synkron aksen | |
| CNC vippebord - synkrone aksen | |
| CNC vippebord - indeksert aksen | |
| Sentralsmøring | |
| Flytende kjølesystem | |
| Belysning | |
| Teknisk dokumentasjon | |
| CE-erklæringen | |
















































