- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter OKUMA
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter OKUMA MX-50 HB
CNC horisontalt maskineringssenter OKUMA MX-50 HB
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1999 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 500.1 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 500.1 mm |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 5000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 699.8 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 800.1 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 699.8 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| OKUMA OSP 7000 M | |
| Flytende kjølesystem | |
















































