- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter TOYODA
- ›
- CNC horisontale maskineringssenter TOYODA FA 800 S
CNC horisontalt maskineringssenter TOYODA FA 800 S
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 2012 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 60755 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 800.1 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 800.1 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 2494.8 kg |
| Antall verktøy i magasinet | 120 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 6000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1348.7 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1148.1 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1148.1 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 399.6 mm/s |
| Maksimum mating i Y-aksen | 399.6 mm/s |
| Maksimum mating i Z-aksen | 399.6 mm/s |
| Maskinens vekt | 24.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC 31i | |
| Flytende kjølesystem | |











































