- UniMachines
- ›
- Kantpresser
- ›
- CNC hydrauliske kantpresser
- ›
- CNC hydrauliske kantpresser DARLEY
- ›
- CNC hydrauliske kantpresser DARLEY EHP 80/31
CNC hydraulisk trykk brems DARLEY EHP 80/31
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 1987 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 6892 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 80 t |
| Maksimalt bøye lengde | 3100 mm |
| Antall datastyrte aksler | 3 stk |
| Avstanden mellom rammer | 2550 mm |
| Maksimal tilnærming hastighet | 100 mm/s |
| Maksimalt bøyehastighet | 8.5 mm/s |
| Maksimal avkastning hastighet | 62 mm/s |
| Maksimal avstand fra backgauge | 1000 mm |
| Effektbehov | 5.5 kW |
| Maskinhøyde | 2440 mm |
| Maskinlengde | 3220 mm |
| Maskin bredde | 1270 mm |
| Maskinens vekt | 8150 t |
Utstyr | |
|---|---|
| CNC styring | |















































