- UniMachines
- ›
- Kantpresser
- ›
- CNC hydrauliske kantpresser
- ›
- CNC hydrauliske kantpresser DURMA
- ›
- CNC hydrauliske kantpresser DURMA AD-S 30175
CNC hydraulisk trykk brems DURMA AD-S 30175
| Nettopris | 244113 NOK |
| Lokal skatt (MVA) | 23 % |
| Firmanavn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresse | Wita Stwosza 18/13 |
| By | Jelenia Góra |
| Post-kode | 58-560 |
| region | |
| Land | Polen |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategori | Kantpresser DURMA › |
| Produsent | DURMA › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 2009 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 175 t |
| Maksimalt bøye lengde | 3050 mm |
| Antall datastyrte aksler | 4 stk |
| Maksimal lengde på glidebryteren hjerneslag | 265 mm |
| Avstanden mellom rammer | 2600 mm |
| Halsen dybde | 410 mm |
| Maksimal tilnærming hastighet | 140 mm/s |
| Maksimalt bøyehastighet | 10 mm/s |
| Maksimal avkastning hastighet | 130 mm/s |
| Oljetank kapasitet | 200 l |
| Maskinhøyde | 2750 mm |
| Maskinlengde | 5450 mm |
| Maskin bredde | 2550 mm |
| Maskinens vekt | 10.8 t |
Utstyr | |
|---|---|
| CYBELEC ModEva 10S | |
| CNC styring | |
| Fotregulator | |
| Foran støttearmer | |





















































