- UniMachines
- ›
- Kantpresser
- ›
- CNC hydrauliske kantpresser
- ›
- CNC hydrauliske kantpresser LVD
- ›
- CNC hydrauliske kantpresser LVD PPEB EASY FORM
CNC hydraulisk trykk brems LVD PPEB EASY FORM
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 2010 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 80 t |
| Maksimalt bøye lengde | 2500 mm |
| Avstanden mellom rammer | 2000 mm |
| Halsen dybde | 200 mm |
| Effektbehov | 11 kW |
Utstyr | |
|---|---|
| CNC styring | |
| USB-tilkobling | |












































