- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC vertikale dreiebenker
- ›
- CNC vertikale dreiebenker SCHERER FEINBAU
- ›
- CNC vertikale dreiebenker SCHERER FEINBAU VDZ 350
CNC vertikal dreiebenk SCHERER FEINBAU VDZ 350
| Kategori | CNC dreiebenker og snu sentre SCHERER FEINBAU › |
| Produsent | SCHERER FEINBAU › |
ARCHIVED annonse
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| Byggeår | 1999 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal dreielengde (Z-aksen) | 300 mm |
| Maksimal kjørelengde i X-aksen | 1200 mm |
| Maksimal effekt av hoved spindel | 45 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet på hovedspindelen | 4800 1/min |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chip transporter | |









































