- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre DECKEL MAHO
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre DECKEL MAHO DMU 50 evolution
CNC vertikale maskineringssenter DECKEL MAHO DMU 50 eVolution
| Kategori | CNC fresemaskiner og maskineringssentre DECKEL MAHO › |
| Produsent | DECKEL MAHO › |
ARCHIVED annonse
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2001 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 6132 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 500 kg |
| Power of spindeldisken | 40 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 5 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 18000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 500 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 420 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 380 mm |
| Maskinhøyde | 2490 mm |
| Maskinlengde | 3360 mm |
| Maskin bredde | 2280 mm |
| Maskinens vekt | 6 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |













































