- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre DMG
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre DMG DMC 635 V
CNC vertikale maskineringssenter DMG DMC 635 V
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| Byggeår | 2006 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 790 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 560 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 635 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 450 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 455 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |












































