- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre HAAS
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre HAAS VF-2
CNC vertikale maskineringssenter HAAS VF-2
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| Byggeår | 2017 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 914 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 356 mm |
| Antall CNC styrte aksler | 3 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 8100 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 762 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 406 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 508 mm |
| Maskinens vekt | 3.3 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |
















































