- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre KAFO
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre KAFO KFV-40
CNC vertikale maskineringssenter KAFO KFV-40
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Italia |
| region | |
| Byggeår | 2000 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - betales separat |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1300 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 545 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 1000 kg |
| Power of spindeldisken | 15 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 3 stk |
| Minimum rotasjonshastighet på den vertikale spindel | 50 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 6000 1/min |
| Minste avstand fra spindelen fra bordet | 100 mm |
| Maksimal avstand på spindelen fra bordet | 735 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1100 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 560 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 635 mm |
| Maskinens vekt | 7 t |
Utstyr | |
|---|---|
| USB-tilkobling | |
| Ethernet (LAN) | |
| Sentralsmøring | |
| Flytende kjølesystem | |
| Belysning | |
| Teknisk dokumentasjon | |



















































