- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre MAZAK
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre MAZAK VTC 200C
CNC vertikale maskineringssenter MAZAK VTC 200C
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Nederland |
| region | |
| Byggeår | 2000 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Inventar nummer | 2610 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 2000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 510 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 1000 kg |
| Power of spindeldisken | 18.5 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 3 stk |
| Antall verktøy i magasinet | 30 stk |
| Minimum rotasjonshastighet på den vertikale spindel | 40 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 10 1/min |
| Halsen dybde (avstand fra spindel aksen fra rammen) | 530 mm |
| Maskinhøyde | 2760 mm |
| Maskinlengde | 4525 mm |
| Maskin bredde | 3145 mm |
| Maskinens vekt | 2.8 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Mazatrol PC Fusion CNC 640M | |
| CNC indeksering (fjerde akse) | |












































