- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre MORI SEIKI
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre MORI SEIKI ACCUMILL 4000
CNC vertikale maskineringssenter MORI SEIKI ACCUMILL 4000
| Kategori | CNC fresemaskiner og maskineringssentre MORI SEIKI › |
| Produsent | MORI SEIKI › |
ARCHIVED annonse
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 2010 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Power of spindeldisken | 10.4 kW |
| Antall verktøy i magasinet | 20 stk |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 20000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 558.8 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 426.7 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 350.5 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| MORI SEIKI MSX-805 III | |









































