- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre Priminer
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre Priminer MiniCenter
CNC vertikale maskineringssenter Priminer MiniCenter
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2021 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 7769 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Minimum mating i X-aksen | 500 mm/s |
| Minimum mating i Y-aksen | 300 mm/s |
| Minimum mating i Z-aksen | 400 mm/s |
| Maskinens vekt | 1.8 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |











































