- UniMachines
- ›
- CNC fresemaskiner og maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre SORALUCE
- ›
- CNC vertikale maskineringssentre SORALUCE FL-CENTER 7000
CNC vertikale maskineringssenter SORALUCE FL-CENTER 7000
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 2006 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 89-L000-51493 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 7000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1000 mm |
| Power of spindeldisken | 62 kW |
| Antall CNC styrte aksler | 5 stk |
| Antall verktøy i magasinet | 120 stk |
| Minimum rotasjonshastighet på den vertikale spindel | 20 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet av den vertikale spindel | 5000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 6500 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1070 mm |
| Maskinhøyde | 4300 mm |
| Maskinlengde | 12800 mm |
| Maskin bredde | 5800 mm |
| Maskinens vekt | 30.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Elektronisk rattet for manuell betjening | |
| Universal svingkrans (horisontal-vertikal) | |
| Flytende kjølesystem | |














































