- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk ALEX TECH
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk ALEX TECH VIPER 20/24 VTL
CNC vertikale turret dreiebenk ALEX TECH VIPER 20/24 VTL
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Frankrike |
| region | |
| Byggeår | 2009 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Diameter av bordet | 2000 mm |
| Maksimal vendediameter | 2400 mm |
| Maksimal høyde av arbeidsstykket | 1500 mm |
| Maksimal bord rotasjonshastighet | 200 1/min |
| Maksimal lengde av den vertikale reise av den tverrgående bjelken | 800 mm |
| Totalt antall verktøy i turret | 18 stk |
| Lengde på dreiebenk | 5400 mm |
| Bredde på dreiebenk | 4300 mm |
| Høyde på dreiebenk | 5750 mm |
| Vekt av dreiebenk | 38 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC Oi-TC | |
| Turret hodet | |














































