- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk DOERRIES
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk DOERRIES CONTUMAT VCE 2000/1600
CNC vertikale turret dreiebenk DOERRIES CONTUMAT VCE 2000/1600
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Sveits |
| region | |
| Byggeår | 1991 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Diameter av bordet | 1600 mm |
| Maksimal vendediameter | 2000 mm |
| Maksimal høyde av arbeidsstykket | 1200 mm |
| Maksimal bord belastning | 12000 kg |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
| Totale kraftbehovet | 213 kW |
| Lengde på dreiebenk | 9000 mm |
| Bredde på dreiebenk | 6000 mm |
| Høyde på dreiebenk | 6100 mm |
| Vekt av dreiebenk | 33.5 t |
Utstyr | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 850 T | |
| Chip transporter | |
| Turret hodet | |
| Flytende kjølesystem | |


















































