- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk HNK
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk HNK NT-25/30
CNC vertikale turret dreiebenk HNK NT-25/30
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 2009 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 10011 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Diameter av bordet | 2499.4 mm |
| Maksimal vendediameter | 2997.2 mm |
| Maksimal høyde av arbeidsstykket | 1999 mm |
| Minimum bord rotasjonshastighet | 1 1/min |
| Maksimal bord rotasjonshastighet | 120 1/min |
| Maksimal bord belastning | 15000.3 kg |
| Totale kraftbehovet | 120 kW |
| Lengde på dreiebenk | 8600.4 mm |
| Bredde på dreiebenk | 6421.1 mm |
| Høyde på dreiebenk | 7409.2 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC 18i-TB | |
| Chip transporter | |
| Flytende kjølesystem | |













































