- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk KOLOMNA
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk KOLOMNA 1580
CNC vertikale turret dreiebenk KOLOMNA 1580
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1975 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 10077 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Diameter av bordet | 6299.2 mm |
| Maksimal vendediameter | 12499.3 mm |
| Maksimal høyde av arbeidsstykket | 5199.4 mm |
| Maksimal bord rotasjonshastighet | 24 1/min |
| Maksimal bord belastning | 272155 kg |
| Lengde på dreiebenk | 28498.8 mm |
| Bredde på dreiebenk | 19989.8 mm |
| Høyde på dreiebenk | 11582.4 mm |
| Vekt av dreiebenk | 362.9 t |
Utstyr | |
|---|---|
| SENTRAL 2 CNC | |














































