- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk MORANDO-COREMU
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk MORANDO-COREMU VLN 14
CNC vertikale turret dreiebenk MORANDO-COREMU VLN 14
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Storbritannia |
| region | |
| Byggeår | 1992 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Diameter av bordet | 1450 mm |
| Maksimal vendediameter | 1730 mm |
| Maksimal høyde av arbeidsstykket | 1300 mm |
| Maksimal lengde av den vertikale reise av den tverrgående bjelken | 900 mm |
| Maksimal kjørelengde av vognen over tverr-bjelken | 950 mm |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
| Totale kraftbehovet | 69.5 kW |
| Vekt av dreiebenk | 20 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ALLEN BRADLEY OSAI 8600 | |



















































