- UniMachines
- ›
- CNC dreiebenker og snu sentre
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk O M
- ›
- CNC vertikale turret dreiebenk O M TM 2-12 N
CNC vertikale turret dreiebenk O M TM 2-12 N
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1991 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Diameter av bordet | 1193.8 mm |
| Maksimal vendediameter | 1346.2 mm |
| Maksimal høyde av arbeidsstykket | 1251 mm |
| Minimum bord rotasjonshastighet | 8 1/min |
| Maksimal bord rotasjonshastighet | 350 1/min |
| Maksimal bord belastning | 2268 kg |
| Totalt antall verktøy i turret | 12 stk |
| Lengde på dreiebenk | 5511.8 mm |
| Bredde på dreiebenk | 3606.8 mm |
| Høyde på dreiebenk | 5080 mm |
| Vekt av dreiebenk | 15 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC 15 T-A | |
| Chip transporter | |
| Turret hodet | |
| Teknisk dokumentasjon | |
















































