- UniMachines
- ›
- Dreiebenker
- ›
- Enkelt spindel automatisk dreiebenk
- ›
- Enkelt spindel automatisk dreiebenk ESCO
- ›
- Enkelt spindel automatisk dreiebenk ESCO DS-2
Enkelt spindel automatisk dreiebenk ESCO DS-2
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Sveits |
| region | |
| Byggeår | 1989 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Veldig bra |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på vende | 25 mm |
| Maksimal diameter slått bar | 4 mm |
| Kraften av spindel | 0.25 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 6000 1/min |
| Maskinlengde | 700 mm |
| Maskin bredde | 600 mm |
| Maskinhøyde | 1400 mm |
| Maskinens vekt | 0.18 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |














































