- UniMachines
- ›
- Folding maskiner
- ›
- Folding maskiner for platemetall
- ›
- Folding maskiner for platemetall KPO
- ›
- Folding maskiner for platemetall KPO ML 2 / 1000
Folding maskin for metall KPO ML 2 / 1000
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1989 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimalt bøye lengde | 1000 mm |
| Maksimal tykkelse av bøyningen metall (normalstål) | 2 mm |
| Minimum bøyevinkel | 10 st |
| Maksimalt bøyevinkel | 180 st |
| Maksimal kjørelengde av den øvre bjelken | 50 mm |
| Maskinhøyde | 1150 mm |
| Maskinlengde | 1600 mm |
| Maskin bredde | 800 mm |
| Maskinens vekt | 0.65 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |












































