- UniMachines
- ›
- Høvelmaskiner
- ›
- Forme maskiner
- ›
- Forme maskiner STRIGON UNGARN
- ›
- Forme maskiner STRIGON UNGARN GH 400 A
Forme maskin STRIGON UNGARN GH 400 A
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tyskland |
| region | |
| Byggeår | 1975 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Selgeren organiserer lasting - inkludert i prisen på maskinen |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | A18979 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal lengde på glidebryteren hjerneslag | 420 mm |
| Minimum lengde på glidebryteren hjerneslag | 20 mm |
| Lengde av bordet | 400 mm |
| Bredden på bordet | 300 mm |
| Minimum antall slag av glideren per minutt | 14 1/min |
| Maksimalt antall slag av glideren per minutt | 160 1/min |
| Totale kraftbehovet | 2.4 kW |
| Maskinens vekt | 1.2 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Teknisk dokumentasjon | |















































