- UniMachines
- ›
- Hydrauliske presser
- ›
- H ramme hydrauliske presser
- ›
- H ramme hydrauliske presser LASCO
- ›
- H ramme hydrauliske presser LASCO FP 222 S
H ramme hydraulisk trykk LASCO FP 222 S
| Nettopris | 518229 NOK |
| Lokal skatt (MVA) | 23 % |
| Firmanavn |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresse | Wita Stwosza 18/13 |
| By | Jelenia Góra |
| Post-kode | 58-560 |
| region | |
| Land | Polen |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategori | Hydrauliske presser LASCO › |
| Produsent | LASCO › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Polen |
| region | |
| Byggeår | 1980 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | Etter fullstendig renovering |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kraft (trykke) | 200 t |
| Maksimal kraft (retur) | 14.8 t |
| Lengde på arbeidsbord | 870 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1600 mm |
| Maksimum utslag av stempelstangen | 690 mm |
| Maskinhøyde | 5500 mm |
| Maskinlengde | 3200 mm |
| Maskin bredde | 2300 mm |
| Maskinens vekt | 56 t |
Utstyr | |
|---|---|
| Lette gardiner | |
| Belysning | |













































