- UniMachines
- ›
- Hydrauliske presser
- ›
- H ramme hydrauliske presser
- ›
- H ramme hydrauliske presser VOGGENREITER
- ›
- H ramme hydrauliske presser VOGGENREITER KP 400 KN
H ramme hydraulisk trykk VOGGENREITER KP 400 KN
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Ukraina |
| region | |
| Byggeår | 1996 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 500 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1300 mm |
| Maksimum utslag av stempelstangen | 400 mm |
| Maskinhøyde | 2400 mm |
| Maskinlengde | 3000 mm |
| Maskin bredde | 1000 mm |
| Maskinens vekt | 4 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |












































