generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 2007 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Kjøperen organiserer transport for egen regning |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 5013 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Ovnshøydenivå | 2600 mm |
| Furnace bredde | 2000 mm |
| Ovnslengde | 19500 mm |
| Furnace vekt | 12 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |





















































