- UniMachines
- ›
- Utboremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner DOOSAN
- ›
- Horisontale boremaskiner DOOSAN PUMA DBC-130
Horisontale kjedelig maskin DOOSAN PUMA DBC-130
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 2013 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 1798.3 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1600.2 mm |
| Power of spindeldisken | 29.8 kW |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 10 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2500 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 2999.7 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1999 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1600.2 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC 31i-A | |
| CNC styring | |
| Flytende kjølesystem | |









































