- UniMachines
- ›
- Utboremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner GIDDINGS LEWIS
- ›
- Horisontale boremaskiner GIDDINGS LEWIS T 5
Horisontale kjedelig maskin GIDDINGS LEWIS T 5
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1968 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Spindel boring | 127 mm |
| Lengde på arbeidsbord | 1524 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 3657.6 mm |
| Power of spindeldisken | 29.8 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 950 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 3352.8 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 2438.4 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 914.4 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |













































