- UniMachines
- ›
- Utboremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner KURAKI
- ›
- Horisontale boremaskiner KURAKI KBM-11 A
Horisontale kjedelig maskin KURAKI KBM-11 A
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 1998 |
| Garanti | Uten garanti |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Spindel boring | 101.6 mm |
| Lengde på arbeidsbord | 1099.8 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 950 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 2268 kg |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 20 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 2000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1498.6 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1008.4 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 299.7 mm |
| Maskinhøyde | 3302 mm |
| Maskinlengde | 4597.4 mm |
| Maskin bredde | 5740.4 mm |
| Maskinens vekt | 16.3 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FANUC 16-M | |
| CNC styring | |
| Rotary bord | |
| Flytende kjølesystem | |




















































