- UniMachines
- ›
- Utboremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner SORALUCE
- ›
- Horisontale boremaskiner SORALUCE FR 28000
Horisontale kjedelig maskin SORALUCE FR 28000
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 2002 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 10192 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Lengde på arbeidsbord | 2999.7 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 2499.4 mm |
| Maksimal bord last (jevnt fordelt) | 27215.5 kg |
| Power of spindeldisken | 37.3 kW |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 20 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 4000 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 27990.8 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 3599.2 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1501.1 mm |
| Totale kraftbehovet | 60 kW |
| Maskinhøyde | 6438.9 mm |
| Maskinlengde | 35001.2 mm |
| Maskin bredde | 3949.7 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 430 M | |
| CNC styring | |
| Rotary bord | |
| Flytende kjølesystem | |

















































