- UniMachines
- ›
- Utboremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner TOS VARNSDORF
- ›
- Horisontale boremaskiner TOS VARNSDORF W 9
Horisontale kjedelig maskin TOS VARNSDORF W 9
| Nettopris | Spør› |
| Firmanavn |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| Adresse | Tuřanka 104 |
| By | Brno |
| Post-kode | 62700 |
| region | |
| Land | Tsjekkia |
| Telefon | +420 778547838 |
| Kategori | Utboremaskiner TOS VARNSDORF › |
| Produsent | TOS VARNSDORF › |
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Tsjekkia |
| region | |
| Byggeår | 1975 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
| Status | En test kan bli utført |
| Inventar nummer | 241843 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Spindel boring | 90 mm |
| Lengde på arbeidsbord | 1000 mm |
| Bredde på arbeidsbord | 1120 mm |
| Power of spindeldisken | 7.5 kW |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 1400 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 1000 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 900 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 800 mm |
| Maskinhøyde | 2650 mm |
| Maskinlengde | 3900 mm |
| Maskin bredde | 2500 mm |
| Maskinens vekt | 9 t |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |


















































