- UniMachines
- ›
- Utboremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner TOS
- ›
- Horisontale boremaskiner TOS WD-130 A
Horisontale kjedelig maskin TOS WD-130 A
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | USA |
| region | |
| Byggeår | 2005 |
| Garanti | Uten garanti |
| Inventar nummer | 59982 |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Spindel boring | 129.5 mm |
| Power of spindeldisken | 37.3 kW |
| Minimum rotasjonshastighet på spindelen | 5 1/min |
| Maksimal rotasjonshastighet på spindelen | 900 1/min |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 5892.8 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 2463.8 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 939.8 mm |
| Maksimum mating i X-aksen | 99.9 mm/s |
| Maksimum mating i Y-aksen | 99.9 mm/s |
| Maskinhøyde | 6121.4 mm |
| Maskinlengde | 13106.4 mm |
| Maskin bredde | 8534.4 mm |
| Maskinens vekt | 59.9 t |
Utstyr | |
|---|---|
| FAGOR 8055 | |
| CNC styring | |

















































