- UniMachines
- ›
- Utboremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner
- ›
- Horisontale boremaskiner WMW UNION
- ›
- Horisontale boremaskiner WMW UNION BF 63
Horisontale kjedelig maskin WMW UNION BF 63
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Brasil |
| Byggeår | 1998 |
| Garanti | Uten garanti |
| Teknisk tilstand | God |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Spindel boring | 63.5 mm |
| Reiselengde X-aksen (mekanisk feed) | 2108.2 mm |
| Reiselengde Y-aksen (mekanisk feed) | 1524 mm |
| Reiselengde Z-aksen (mekanisk feed) | 1295.4 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ingen data | |













































