- UniMachines
- ›
- Giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks DURMARK
- ›
- Hydraulisk giljotin hagesaks DURMARK QC11K-25*2500
Hydraulisk giljotin skjær DURMARK QC11K-25*2500
generelle data | |
|---|---|
| Beliggenhet | Kina |
| region | |
| Byggeår | 2016 |
| Garanti | Garanti for 12 måneder |
| Teknisk tilstand | Ubrukt |
| Loading | Kjøperen organiserer lasting egen regning |
| Betaling | Før mottak |
| Transport | Selgeren organiserer transport mot en tilleggsavgift |
| Status | En test kan bli utført |
Tekniske parametere | |
|---|---|
| Maksimal kuttelengde | 2500 mm |
| Minimum skjære tykkelsen av metallplater | 25 mm |
| Maksimal skjærevinkel | 3 st |
| Høyde på arbeidsbord | 900 mm |
| Maksimalt antall slag per minutt (automatisk arbeid) | 5 1/min |
| Avstanden mellom rammer | 2720 mm |
| Totale kraftbehovet | 37 kW |
| Arbeidstrykk | 20 MPa |
| Maskinhøyde | 2355 mm |
| Maskinlengde | 3100 mm |
| Maskin bredde | 2150 mm |
Utstyr | |
|---|---|
| ESTUN E21S | |
| Fotregulator | |
| Hydrauliske klemmer for metall | |
| De øvre bladet beveger seg langs radiusen | |
| Sentralsmøring | |
| Teknisk dokumentasjon | |
| CE-erklæringen | |










































